ХМ

Шановні колеги!

Вітаємо Вас на сайті компанії «ХМ». Товариство «ХМ» працює на медичному ринку України з 2003 року — ми поставляємо вироби медичного призначення провідного виробника імплантатів та інструментів ChM (Польша).«ХМ» Київ

Основним напрямком роботи є постачання імплантатів для проведення блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу довгих кісток та інструментарію для їхньої постановки (система CHARFIX та CHARFIX-2). Продукція може бути поставлена в кожен лікарняний заклад нашої країни.

В нашому асортименті є пластини прямі, звичайні та компресійні для накісткового остеосинтезу, пластини трубчасті, пластини кутові, мікропластини, міні пластини, пластини з мінімальним контактом та інші різноманітні пластини для багатьох видів переломів (L-подібні, T- подібні , V- подібні, лист конюшини, ложкоподібні та інші), пластини для динамічної стабілізації стегнової кістки та виростків (DHS, DSK).

Особливої уваги потребують пластини з кутовою стабільністю (блоковані пластини LCP) – система ChLP , виготовлені з титану і представлені в широкому асортименті.

Гвинти кісткові – кортикальні, малеолярні, навікулярні, спонгіозні, мікрогвинти, міні гвинти, канюльовані гвинти. Найширший асортимент інтрамедулярних стрижнів для лікування переломів довгих кісток: стегнових - універсальних, компресійних, реверсних, вертлюгових, гомілкових та плечових з можливістю компресії та реконструкції, стрижнів для інтрамедулярного остеосинтезу кісток передпліччя та малогомілкової кістки.

Також, цікавими з точки зору технічного рішення, є апарат зовнішньої фіксації з динамометром (система CHARFIX) та протез голівки променевої кістки (система KSP).

Для лікарів, які займаються лікуванням переломів хребта пропонуємо ознайомитись з системами транспедикулярної фіксації хребта BIALSTAB та CHARSPINE, шийними пластинами та міжхребцевими кейджами.

ТОВ «ХМ» пропонує великий вибір інструментарію для імплантації нaших систем, а також різноманітного інструментарію, пристроїв та приладів для ортопедії, травматології, нейрохірургії та інших хірургічних спеціальностей. Практично вся продукція фірми "ХМ" - це результат співпраці інженерів і лікарів, де побажання і пропозиції останніх дозволили зробити цей процес динамічним і до сьогодні.

На цьому сайті Вашій увазі пропонується каталоги продукції на імплантанти та інструментарій. А також інформація про методи проведення інтрамедулярного остеосинтеза при переломах довгих кісток кінцівок з використанням матеріалів та інструментів заводу «ChM».

Запрошуємо до співробітництва всіх лікарів ортопедів-травматологів, нейрохірургів та хірургів України.


Мы принимаем к оплате

..........